Stand Temizlik Hizmetler

 

    1. HD Group Bünyesinde FUAR TEMİZLİK ŞİRKETİ, Stand Temizliği; İstanbul bölgesinde bulunan TÜYAP, CNR, HALİÇ KONGRE MERKEZİ, LÜTFİ KIRDAR SERGİ SARAYI,YAPI FUARI, BİLİŞİM FUARI, ENDÜSTRİ FUARI, FUAR MİMARLIK FİRMALARI ve Organizasyon Firmaları’nın Düzenlediği  Fuarlarda hizmet vermektedir.

ev temizliği       fabrika temizliği       inşaat sonrası temizlik      dış cephe cam temizliği

Fuar Temizliği ve Stand temizliği 2 aşamalı olarak gerçekleştirilmelidir:1-Fuar ziyarete açılmadan önceki ilk gece standın genel temizlik hizmetleri A dan Z ye temizlenerek sabah fuar açılış saatine (09:00) hazır olmalıdır.Gece biten stand sabaha doğru havalandırma sisteminin devreye girmesi ile özellikle aşırı toza maruz kalması nedeni ile sabaha açılıştan önce son kez gözden geçirilip toz alınmalıdır.Gece genel olarak:zemin temizliği,tavan ve duvar temizliği,masa sandalye banko ve vitrin temizliği,cam temizliği hizmetleri detaylı şekilde yapılmalıdır.

2-Fuar açıldıktan sonra temizlik personeli temini ile de fuar süresince temizlik hizmetlerinin sağlıklı ve hijyenik yürütülmesine katkı sağlanmaktadır.

Fuar temizliğinde tüm ekip ve ekipmanlar HD GROUP TEMİZLİK HİZMETLERİ tarafından karşılanmaktadır.

 HD GROUP Temizlik Şirketi; Verdiği stand temizlik hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.